1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
18 - 20 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Епоха УАЗів в українській медицині йде в минуле.

news
Peugeot-Citroen запропонував медавтомобілі у виконанні 4х4
Епоха УАЗів в українській медицині йде в минуле.
Довгі роки медичні УАЗ-3962 були безальтернативним транспортом для сільських медичних закладів в Україні, де тільки авто з повним приводом може дістатися до місця виклику. При всіх недоліках УАЗа, тільки цей транспорт міг вписатися в цінові параметри тендерів, де обов'язковим було наявність 4х4. Але в цьому році ситуація змінилася. Тепер запропонувати повнопривідну медичну техніку можуть і Peugeot, і Citroen.


Французькі моделі з колісною формулою 4х4, використовують повний привід від компанії Dangel, яка встановлює на них не тільки додатковий міст, роздавальну КПП і вискомуфту, але і модернізує підвіску. Кліренс Peugeot Boxer 4x4 підвищується до 195 мм.

Такі зміни дозволяють фургонам долати ділянки бездоріжжя і виконувати функції медавтомобіля для сільських районів. Переобладнання і сертифікацію медичних автомобілів Peugeot-Citroen з колісною формулою 4х4 в Україні виконує Завод спецтехніки "Техкомплект".
 

На сьогодні PSA Peugeot-Citroen готова запропонувати наступні медичні автомобілі з повним приводом Danger: Citroen Berlingo, Jumpy, Spacetourer, Jumper


Peugeot Partner, Expert, Boxer, Traveler, Rifter
Opel Combo, Vivaro.


Така широка "лінійка" різних спецавтомобілів дозволяє закрити потреби як великих лікарень, так і невеликих фельдшерських пунктів та амбулаторій.

Детальніше про повнопривідну медтехніку

Джерело