1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
18 - 20 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

ЄББР виділив власнику мережі АЗС ОККО кредит на $35 мільйонів

news
Рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) 10 червня прийняла рішення надати АТ "Концерн" Галнафтогаз "довгостроковий кредит у сумі $35 млн для фінансування капітальних витрат в 2020-2022 роках і поповнення оборотного капіталу.
Про це повідомив старший радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР Антон Усов, передає БізнесЦензор з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Планується, що кошти будуть спрямовані на розвиток програми "Галнафтогазу" щодо поставок палива, природного газу і добрив сільськогосподарським підприємствам, поліпшення логістичної інфраструктури, а також на розвиток і вдосконалення мережі автозаправних станцій (АЗС), в тому числі установку зарядних станцій для електромобілів.

У супровідних документах вказується, що загальна вартість проекту оцінюється в $135 млн.

Раніше повідомлялося, що можливість виділення кредиту в сумі $35 млн на вказаний проект розглядає також Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

"Галнафтогаз" є найбільшим в Україні роздрібним дистриб'ютором автотоплива і третьою компанією за кількістю АЗС. Станом на грудень 2019 року компанія володіла і експлуатувала 11 нафтобаз (дві з яких планується закрити) і 402 АЗС, з яких 357 АЗС під маркою ОККО.

Холдинговою компанією "Галнафтогазу" виступає GNG Retail Public Limited, якій належить 90% акцій.

Засновником і кінцевим бенефіціаром групи є Віталій Антонов, а міноритарним пакетом акцій GNG Retail Public Limited володіє Європейський банк реконструкції і розвитку.

Джерело