1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
18 - 20 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Українці все активніше купують електрокари ТОП-5 популярних моделей

news
 
Автолюбителі купують в основному вживані електромобілі.

Незважаючи на те, що в цілому в Україні різко просів попит на автомобілі, популярність авто з електродвигунами продовжує зростати. Як підрахував експерти асоціації "Укравтопром", в травні 2020 Український ринок електромобілів досяг 943 шт., що на 300 шт. більше, ніж було в травні-2019.

З цієї кількості:

• легкових електромобілів - 915 шт.;

• комерційних - 28 шт.

"Таким чином, у порівнянні з минулим роком травневий попит на легкові електромобілі в Україні виріс в 1,5 рази, а на комерційні - знизився на 15%", - відзначають фахівці.

За словами експертів, ринок комерційних автомобілів на електротягу складався виключно з імпортного «секонд-хенду" і не відрізнявся різноманітністю. Основну масу, як і в минулому році, склали електромобілі моделі Renault Kangoo Z.E. (22 шт.).

У той же час, в реєстрації легкових електрокарів були присутні нові машини, але їх було всього 60 шт. Більшу частину (855 шт.) склали також б/у авто.

Найбільш популярними електрокаром серед українців знову став Nissan Leaf. Минулого місяця 282 автомобіля цієї моделі поповнили автопарк країни. На другому місці Tesla Model S, її вибрали 136 покупців. Також в травневу п'ятірку найпопулярніших електромобілів потрапили Tesla Model 3 (128 шт.), Chevrolet Bolt EV (50 шт.), Tesla Model X (45 шт.).

"Всього з початку року в Україні було поставлено на облік 2690 од. автотранспортної техніки, що працює виключно на електротягу: 2548 шт. легкових авто, 141 шт. комерційних і один автобус", - додали аналітики.

Джерело