1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
18 - 20 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Український авторинок в травні почав відновлюватися і помітно додав у обсягах

news
     
Український авторинок в травні почав відновлюватися і помітно додав у обсягах
Як повідомляє AUTO-Consulting, в травні український авторинок почав відновлюватися після падіння в квітні, пов'язаного з карантином. Так, за підсумками травня дилерам нових автомобілів вдалося реалізувати 5855 легкових авто, що на 62% більше, ніж в квітні. Однак цей показник нижче торішнього в травні на 12,2%.


На фоні тренду на зростання продажів почалася і справжня конкурентна боротьба. Так, в травні лідерства вдалося домогтися дилерам Toyota. І цей бренд став єдиним, хто зумів переступити рубіж в 1000 проданих авто за місяць. На другому місці опинилися дилери Renault, а третє місце в травні залишилося за Kia.


Посилила свої позиції в травні і Skoda, а ось на 5-е місце вийшов Mercedes-Benz. Тепер авто з «трипроменевою зіркою» займають 4,7% українського ринку. При цьому, місяць тому аналогічний успіх був у BMW.


Досить непогано попрацювали в травні і дилери Mitsubishi. Тепер японські позашляховики стабільно входять в Топ-10 українського авторинку. Почав відновлювати свої позиції і Ford. У травні цей бренд опинився за крок від групи лідерів. А ось Peugeot вже стабільно там фінішує. У травні французам вдалося зайняти 3,3% ринку, що еквівалентно 9-му результату.


Практично всі автомобільні бренди в травні показали хороше зростання в порівнянні з попереднім місяцем. І зростання продажів на 62% по ринку в середньому - це ілюстрація досить пристойних темпів відновлення авторинку.


За підсумками 5 місяців вже реалізовано майже 30 тис. Нових автомобілів, а спад продажів з минулим роком поки не дуже великий (-7,28%).


Джерело