1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
18 - 20 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

"Вольво Україна" поставила в Київ герметичні сміттєвози

news
Для обслуговування нових житлових кварталів і центральних зон Києва, компанія «Профпереработка» закупила сучасні сміттєвози на шасі Volvo FM з колісною формулою 6х2х4, де керованими є передня і задні осі.
Така вантажівка може легко маневрувати на тісній прибудинкової території, при цьому володіє значним контейнером для збору побутових відходів в сучасному мегаполісі. Ще одна особливість даної техніки - це установка для миття контейнерів прямо на автомобілі і герметичні ємності для фільтрату.


Таким чином, ці новенькі Volvo FM не тільки виглядають ошатно, але ще й не виділяють запахів навколо, а слідом за сміттєвозом немає патьоків рідин, які виділяються при пресуванні сміття в контейнері.


За рахунок нової техніки, компанія "Профпереработка" планує збільшити число точок обслуговування в нових ЖК і центральній частині міста, де вимоги до чистоти автотранспорту пред'являються високі.

Замовник також вибрав і сервісний контракт Volvo Blue Service Contract терміном на 4 роки, який сприяє більш ефективному плануванню часу технічного обслуговування і уникненню незапланованих простоїв, що критично важливо для техніки, яка працює цілодобово.

Джерело