1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
18 - 20 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Як дилери IVECO пережили карантин. досвід AMAKO

news
     
Як дилери IVECO пережили карантин. досвід AMAKO
Італія стала однією з перших країн, яку накрила хвиля епідемії коронавирусу. І саме в цій країні зосереджено більшість заводів IVECO і підрядників концерну. Як дилери IVECO працювали в цей період, і як змінився їхній бізнес? - AUTO-Consulting розповіли компанії AMAKO.

Керівник департаменту по реалізації комерційної техніки IVECO Іван Ващенко згадує про ті «чорні дні»:


Ситуація була дійсно важка. Заводи IVECO в Італії виявилися в самому центрі епідемії, і були змушені призупинити роботу раніше за інших виробників, і відновити її пізніше. Ми перестали отримувати машини вже в кінці лютого. На щастя, в карантин ми увійшли з невеликими запасами і нам було що запропонувати клієнтам.


Уже в березні, коли був введений карантин в Україні і ми очікували повної зупинки продаж, - ринок і продажі не зупинилися. Навпаки, на окремі позиції попит навіть зріс.


Серйозними драйверами для підтримки продажів стало збільшення потреби в комерційній техніці для розвозки: під час пандемія найбільші ритейлери зробили ставку на продажу онлайн на своїх інтернет-майданчиках, і, відповідно, посилили департаменти доставки. Крім того, свою роль зіграли екстренні закупівлі медичних автомобілів і мікроавтобусів для розвезення персоналу. І тут наша IVECO Daily виявилася дуже затребуваною. Ми навіть погарячкували з оптимізацією замовлення на цей рік. На початку карантину ми урізали закупівлі на майбутні періоди на 30% і я вже бачу, що попит буде більшим від первинних очікувань. - розповідає Іван Ващенко.


Великою проблемою стала і зупинка роботи наших партнерів по забудові вантажівок. У карантин багато просто залишилися без працівників. Більшість людей їздили на роботу з передмість і зупинка громадського транспорту повністю підкосила виробничі процеси. Якщо AMAKO змогла організувати доставку персоналу своїм транспортом, то багато наших партнерів по забудові вантажівок тільки зараз виходять в робочий ритм.


Ми переглянули і список зарубіжних партнерів. Якщо раніше основний акцент робили на італійських «бодібілдерів», то зараз віддаємо перевагу польським компаніям Wielton. KH-Kipper, Meiller і т.д.

«Цікаво, що в карантин в черговий раз переконалися в правильності вимог IVECO по формуванню складу запчастин, - продовжує Іван Ващенко. Ми суворо дотримувалися норм мати 3-місячний склад основних запчастин і це дозволило пройти складні часи без проблем для клієнтів. Ніхто й не помітив, що італійські заводи не працювали, у нас все було. Плюс стабільно працювали і склади IVECO в Європі, правда рідкісні запчастини добиралися в Україну трохи довше звичайного через обмеження по проїзду транспорту.


Дорожнє будівництво, ритейл і державні закупівлі - зараз це головні замовники. Ще один драйвер стійкості - українські елеватори, які звернули більшу увагу на придбання власних зерновозів, також реалізуються АМАКО.


У зв'язку зі зниження інтенсивності комерційних проектів, ринок зараз став більш агресивним - констатує Іван Ващенко. Проте, вже замовлена ​​велика партія IVECO Daily, яка вже в червні прибуде в Україну; виграно цілий ряд тендерів на поставку унікальних конфігурацій техніки ( "вахтовок", платформ і т.п.), в Україні також з'явиться ряд більш ніж цікавих машин на базі IVECO.


В цілому ж Іван Ващенко прогнозує падіння річних продаж не більше ніж на 30% в порівнянні з 2019р. За його словами, це відмінний показник: IVECO, маючи широкий модельний ряд техніки різноманітних тоннажу і конфігурацій, продовжує користуватися популярністю в бізнес-середовищі, а дилер - продовжує забезпечувати всі основні процеси без збоїв і нарікань.


До того ж, для стимуляції ринку реалізується цілий ряд програм допомоги придбання комерційної техніки (за допомогою IVECO Capital, програм ЄБРР. Але в них ми розповімо окремо.

Джерело