1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
10 - 12 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

У Toyota Proace з'явиться електрична версія

news
 
У Toyota Proace з'явиться електрична версія
Повністю електрична версія Toyota Proace об'єднує три раніше представлені електрофургони від PSA: раніше з'явилися Opel Vivaro, після якої пішли Citroën e-Jumpy і Peugeot e-Expert.

Як і його брати по платформі, Proace Electric отримує електричний двигун потужністю 136 к.с., який може отримувати енергію від двох різних акумуляторних блоків. Акумуляторна батарея потужністю 50 кВт-год гарантує, що Toyota досягне 230 км на одному заряді батареї, а у версії потужністю 75 кВт-год пробіг буде дорівнює 330 км. В обох випадках максимальний крутний момент становить 260 Нм, а максимальна швидкість обмежена 130 км/год. На причіпному пристрої можна повісити трейлер вагою 1000 кг (з гальмами).


За допомогою швидкого зарядного пристрою потужністю 100 кВт Proace Electric можна зарядити на 80% за 30-45 хвилин. За допомогою звичайного трифазного зарядного пристрою можна протягом 2 годин перезарядити батарею для електричного пробігу в 100 км.

Proace Electric випускається в різних розмірах: компактний, робочий, довгий робочий, двомісна кабіна і вантажівка. Об'єм багажного відділення в цих версіях варіюється від 4,6 кубічних метрів (компактний) до максимум 6,6 кубічних метрів (довгий робочий). Електричний фургон Proace можна використовувати для кількох цілей: як «навантаження» муніципальних службовців або як міні-вантажівки для доставки посилок.


Перші екземпляри повністю електричного фургона Toyota Proace з'являться в жовтні цього року.

Джерело