1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
10 - 12 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Менше дизелів, більше гібридів. З якими моторами купують нові авто в Україні?

news
     
«Укравтопром» підрахував реєстрації нових авто в нашій країні за період з січня по квітень 2020 року і з'ясував, машинам з яким силовим обладнанням віддавали перевагу. Так, за даними відомства, за перші чотири місяці поточного року в Україні було зареєстровано 15 300 нових авто, що працюють на бензині. Даний показник зріс на 6% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Тепер бензинові авто займають 64% усього ринку.

Китайські авто набирають популярність. Що купували в 2020 році? Другими за обсягом йдуть машини, що працюють на "важкому" паливі. Втім, їх реєстрації в цьому році просіли. Так, з початку року в Україні було реалізовано 7 200 дизельних авто, тоді як рік тому цей показник становив 8 500 штук. Тепер частка дизельних авто в нашій країні складає 30% від загального ринку.

У той же час в Україні збільшилися реєстрації гібридних автомобілів: у 2020 році машини з таким оснащенням змогли зайняти 4% ринку 979 реєстраціями. Рік тому це значення становило 850 штук. Частка електрокарів, при цьому, не змінилася: з січня по квітень сегмент зупинився на показнику 154 штук — всього на 5 машин менше, ніж у 2019 році.

Найпомітніше змінилося кількість реєстрацій машин з ГБО. З початку року цей показник дійшов лише до 343 штук, що на 75% менше, ніж було в 2019 році. Втім, цей показник, швидше за все, не відображає реального стану ринку: після значного подорожчання процедури сертифікації ГБО, водії відкладають перереєстрацію таких авто до з'ясування подальших обставин.

Джерело