1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
10 - 12 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Які автозаводи вже повернулися до роботи

news
     
Автовиробники по всьому світу потроху почали запускати заводи, тимчасово зупинені через пандемію COVID-19 на початку весни нинішнього року. Минулого тижня Mercedes-Benz відрапортував про успішний поетапний перезапуск своїх «домашніх» підприємств в Унтертюркхайме, Берліні, Гамбурзі, Зіндельфінгені і Бремені. Четвертого травня було знову запущено підприємство в Раштатті. І сьогодні ж оживуть американські цехи BMW в Спартанбурзі і Mercedes-Benz в Чарльстоні, заводи KIA в Вест-Пойнті і Hyundai в Монтгомері. А в Італії сьогодні знову почали випускати суперкари Lamborghini.

Збірка електрокара Volkswagen ID.3. в Цвіккау було відновлено 23 квітня, проте з уповільненим темпом випуску і з дотриманням дистанції між робочими в 1,5 м.

Найбільше анонсів відноситься до США. Видання Automotive News перераховує заводи Honda East Liberty і її підприємства в містах Лінкольн, Грінсбург і Мерісвілль. Вони повернуться до звичайної роботи 11 травня. У той же день включаться в нормальний режим заводи Volvo Ridgeville і Subaru Lafayette. Ту ж дату запуску намітила Toyota для майданчиків Princeton, San Antonio, Blue Springs і Georgetown. Відразу кілька підприємств FCA (Belvidere, Sterling Heights, Jefferson North, Warren і Toledo North) запустяться після 3 травня.

Завод Audi в Інгольштадті був перезапущений 29 квітня. Але для початку там включили лише одну складальну лінію і відкрили лише одну зміну. Повне відновлення роботи буде поступовим.
У Британії ж 11 травня запрацює фабрика Bentley в Крю. Фірма каже про перегляд багатьох процесів - дотриманні соціальної дистанції, обов'язкове використання захисних масок і вимірі температури у всіх співробітників. Зміняться всі етапи роботи: від приходу з дому до відходу додому, а робочі місця пройдуть перепланування.

Компанія Porsche повідомила про рестарт своїх виробництв починаючи з четвертого травня. Різні цехи будуть вводитися в роботу поетапно як на головному заводі в Цуффенхаузене, так і на майданчику в Лейпцигу. За останньою інформацією, основний завод Тесли під Фрімонті буде простоювати ще як мінімум нинішній тиждень. І тільки потім керівництво прийме рішення про перезапуск. Ще відомо, що підприємство фірми Nissan в Смирні «понудьгує» без діла до середини травня. А концерн Jaguar Land Rover поетапно відновить виробництво і зовсім з 18 травня.

Джерело