1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
10 - 12 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Яким буде обсяг світового автовиробництва в 2020 році. Прогноз Bosch

news
     
Як повідомили в компанії Bosch, за підсумками 2020 року очікується скорочення виробництва автомобілів по всьому світу як мінімум на 20%, оскільки пандемія коронавирусу гальмує роботу виробничих ліній і знижує попит.

«Ми готуємося до глобальної рецесії, яка також матиме значний вплив на нашу власну діяльність в 2020 році», - заявив фінансовий директор Bosch Стефан Асенкершбаумер. «З огляду на багато непередбачувані обставини, ми не можемо зробити розумний прогноз для групи Bosch на рік в цілому. Для досягнення хоча б збалансованого результату потрібні максимальні зусилля».


Щоб скоротити витрати, Bosch висунула терміни здійснення інвестицій, скоротила робочий час для половини свого персоналу в Німеччині і ввела скорочення заробітної плати. Менеджери і керівники отримали на 20% менше звичайного окладу в квітні і травні.

У січні, до того, як коронакрізіс став глобальною пандемією, Bosch попередив, що світове виробництво автомобілів, можливо, вже досягла свого піку, і опублікував попередню прибуток за весь рік, яка показала більш низький попит в Азії.

Джерело