1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
10 - 12 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Кабмін зняв в держпрограмі "Доступні кредити під 5-7-9%" важливі обмеження

news
     
Уряд ухвалив зміни до порядку видачі коштів за програмою "Доступні кредити 5-7-9%", розширивши коло потенційних претендентів на отримання кредитних коштів.

Зокрема, Кабмін зняв обмеження щодо максимальної суми кредитів на рефінансування, за якими надається компенсація відсотків.

Нагадаємо, сайт "Сегодня" писав про те, що держпрограму кредитування малого і середнього бізнесу "Доступні кредити 5-7-9%" доповнять двома компонентами. За словами керівника Офісу розвитку малого і середнього бізнесу при Мінекономіки Андрія Слабинського, мова йде про такі новації:

• кредитування оборотного капіталу до 3 млн грн, під 3% річних, терміном до 2 років;
• кредити на рефінансування до 3 млн грн, під 0% річних, до 31 березня 2021 року терміном до 5 років.

Раніше сайт "Сегодня" писав про те, як буде працювати оновлена ​​урядова програма "Доступні кредити 5-7-9%". Скористатися держпрограмою доступних кредитів зможуть підприємці, максимальний рівень річного доходу яких не перевищує 100 млн гривень (було 50 млн гривень). Крім того, збільшується максимальна сума кредиту з 1,5 млн гривень до 3 млн гривень. Також Кабмін розширив перелік цілей, на які підприємці можуть брати кредит в рамках держпрограми.

Нагадаємо, 18 березня в Україні набув чинності закон, яким запроваджуються податкові послаблення для бізнесу на час карантину. Згідно з цим законом, фізичні особи-підприємці звільняються від сплати єдиного соціального внеску за березень і квітень 2020 року.

Джерело