1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
10 - 12 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Всі заходи компанії Прем'єр Експо відбудуться в призначені терміни.

news
     
Ми уважно стежимо за рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я, а також за рекомендаціями регіональних і місцевих органів влади щодо поширення нового коронавируса, який виник в Ухані, Китай. На даному етапі епідеміологічна ситуація в Україні відповідає сезонній. На момент публікації цієї статті 2/03/2020 в країні не було зареєстровано жодного випадку зараження коронавірусом. Всі прибуваючі в Україну проходять температурні перевірки в аеропортах і пунктах перетину кордону, де працюють цілодобові медичні пункти.

Головною метою для нас, як для організатора найбільших виставок в Україні, є благополуччя всіх клієнтів, як учасників, так і відвідувачів. Ми уважно дотримуємося порад Міністерства охорони здоров'я України, контролюємо ситуацію і тим самим, нам вдалося зберегти наш графік заходів, як було заплановано, щоб наші експоненти і відвідувачі могли використовувати свій унікальний шанс для розширення і розвитку свого бізнесу в Україні.

Нами було здійснено ряд заходів, який дозволяє зменшити ризики в дні проведення виставок. І для експонентів, і для відвідувачів ми надаємо засоби дезінфекції. Пункти першої медичної допомоги працюють на майданчику в дні роботи заходів. Представники медичних пунктів підтримують зв'язок з місцевими медичними установами і можуть надати ізоляційні приміщення на місці проведення заходів в разі виникнення звернень.

З 18 по 20 лютого нами була проведена виставка KyivBuild Ukraine 2020. 96% наших експонентів високо оцінили як рівень організації, так і якість, і кількість професійних відвідувачів, більшість з яких були українцями.

Всі виставки заплановані на весну ведуть попередні он-лайн реєстрації відвідувачів. Сьогодні кількість реєстрацій відвідувачів йде в плановому режимі, а також випереджає показники минулого року. Ми робимо все від нас залежне і раді повідомити, що всі заплановані виставки відбудуться в призначені терміни!

Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, звертайтесь до нас за адресою o.chuzhaykina@pe.com.ua