1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
10 - 12 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

В Україні пройде 1-а виставка автотранспорту для бізнесу

news
     


Минуло вже більше 5 років з тих пір, коли в Києві пройшла остання автомобільна виставка. Щорічно співробітники міжнародної виставкової компанії «Прем'єр Експо» відстежували тенденції світового автопрому, відвідували ключові виставки автомобільної тематики за кордоном, підтримували контакти з імпортерами, аналізували розвиток української економіки й прийшли до висновку, що зараз як ніколи для України актуальна спеціалізована виставка ComAutoTrans'2020, присвячена легковим комерційним автомобілям (LCV) і рішенням для комерційних автопарків.

Найближчим часом саме машини, які вирішують завдання внутрішньо міських і регіональних перевезень, будуть найбільш перспективним сегментом вітчизняного авторинку. З листопада минулого року організатори проводять масштабну роботу по залученню на ComAutoTrans відвідувачів з реального бізнесу, а саме фліт-менеджмент комерційних компаній. Звичайно, в Україні мало підприємств, де в штатному розкладі є посада фліт-менеджера. Але, як його не назви, саме цей фахівець відповідає за автопарк підприємства: займається підбором транспорту для виробничих і логістичних завдань, реєструє нові машини і продає старі, разом з фінансистами шукає оптимальні форми фінансування, займається ремонтом, заправкою та іншою операційною діяльностю.

Основною аудиторією відвідувачів стануть фліт-менеджери, які працюють саме в комерційному секторі: продовольчому та непродовольчому ритейлі, логістичних та дистриб'юторських компаніях, поштових та кур'єрських службах, фармкомпаніях і мережах аптек, великих аграрних і фермерських підприємствах, будівельному, монтажному, виробничому бізнесах. Паралельно буде проводитися робота з підрозділами держструктур (МВС, МНС, МОЗ), держкорпорацій, які регулярно оновлюють свої автопарки.


Найбільші оператори ринку вже підтримали проект своєю участю і представлять комерційні автомобілі брендів RENAULT, FORD, VW, JAC. Концепт виставки вони оцінили як життєздатний. А ваші автомобілі готові обслуговувати сучасні вимоги бізнесу?


Джерело