1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
18 - 20 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Завод "Богдан" почне випускати електробуси в 2020 році

news
Конструкторське бюро «Автомобільної компанії «Богдан Моторс» завершило розробку нової моделі електричного автобуса і вже ведуться роботи по виготовленню предсерийного зразка.
Новий електробус «Богдан» вже в наступному 2020 році серійно виготовляється на потужностях заводу в Луцьку.
Новий «Богдан» матиме 12 метровий кузов із нержавіючої сталі і абсолютно низький рівень підлоги. Автобус призначений для перевезення пасажирів по міських маршрутах. Пасажиромісткість складе не менше 80 пасажирів.
За словами розробників, характеристики електробуса залежати від комплектації: пробіг на одній зарядці від 200 км, сумарна потужність двигунів 260 кВт, максимальна швидкість більше 70 км / г.

Завод "Богдан" начнет выпускать электробусы в 2020 году - Богдан

При виготовленні електричного автобуса «Богдан» будуть використовуватися комплектуючі європейського. Поява в модельному ряду «Богдана» електричного автобуса відкривати компанії перспективний ринок Європейського Союзу. У корпорації відзначають і важливість розвитку такого виду транспорту і в Україні. Остаточна ціна нового електричного автобуса буде визначена на початку нового року перед початком серійного виробництва. Як відзначають розробники, ціна на електробус буде нижчою за європейські аналоги при більш високому рівні якості.
 
Нагадаємо, корпорація вже має досвід у виробництві екологічного громадського транспорту: електробус «Богдан А70100» було виготовлено у співпраці з польськими фірмами «Ursus» і «Enika». Зараз він успішно експлуатується на маршрутах міста Люблін. Крім того, «Богдан» виробляє 12-метрові кузова електробусів для французької компанії Bluebus, з якої 2019 був укладений новий контракт на поставку продукції.

Завод "Богдан" начнет выпускать электробусы в 2020 году - Богдан

Випускали в Луцьку і електричний вантажівка на замовлення данської компанії BankeElectromotive.
Джерело www.autoconsulting.com.ua/