1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
27-30 травня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

BYD уклав найбільшу операцію з електробуси в Європі

news
Компанія Keolis Nederland BV з Нідерландах оформила замовлення на поставку 259 електробусів китайської фірми BYD.
BYD заключил крупнейшую сделку по электробусам в Европе - BYD

 Поставка запланована на наступне літо. Keolis Nederland замовив 8,7-метровий міді-електробуси, 12-й і нові 13-метрові моделі. Весь парк електробусів буде працювати по всьому регіону Ейссел-фехтує в Нідерландах, включаючи міста Зволле, Апелдорн і Лелистад.
Велика частина замовлення Keolis складають 206 одиниць 12-метрової моделі електробуса BYD, кожна з яких буде оснащена пантографами для підзарядки на зупинках.
 
«Це важливий випадок для BYD, - сказав керуючий директор BYD Europe Ісбранд Хо, - і він також свідчить про величезну прихильність електромобільності Нідердландов, оскільки ця країна стає найбільшим європейським автопарком, електробусів». Контракт підписаний Френком. Янссен, генеральний директор Keolis Nederland і Ісбранд Хо, керуючий директор BYD Europe.
 
Примітно, що в 2012 році BYD отримала свій перший європейський замовлення на поставку шести електробусів для голландського національного парку острова Шірмонніког. Це був перший публічний тендер по електробуси в Європі. Незабаром після цього пішли гучні угоди, в тому числі 35 BYD eBus для аеропорту Схіпол (Амстердам) - першого в світі аеропорту, який перейшов на електробуси.
 
Однак замовлення від Keolis став не тільки найбільшим в Європі, але і другим великим замовленням електробусів для BYD за короткий період часу. Всього місяць тому BYD підписала контракт з компанією TransMilenio SA в столиці Колумбії Боготі на поставку 379 електробусів, які планує поставити до вересня 2020 року.
 
В Європі BYD здійснила поставки і прийняла замовлення від 60 міст в 10 країнах. На сьогоднішній день в Європі експлуатується вже понад 1200 електричних автобусів BYD. За обсягами, BYD змагається тільки з польською фірмою Solaris, яка поки що домінує в країнах ЄС щодо поставок електробусів.
 
Нагадаємо, що укпраінскій міністр інфраструктури Омелян відправляв запрошення китайської компанії BYD вивчити питання з організацією виробництва електротранспорту в Україні. Однак китайці вважали за краще Угорщину, де побудували завод потужністю 400 електробусів в рік, який швидше за все і буде виконувати нідерландський контракт.

Джерело www.autoconsulting.com.ua/