1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
27-30 травня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

За рахунок чого Ford отримав відразу дві нагороди в конкурсах «Фургон року» і «Пікап року»

news
Ford святкує блискучу перемогу в конкурсі, який проводився для легких комерційних автомобілів, адже сьогодні лінійка електрифікованих моделей Ford Hybrid Transit Custom отримала головний приз міжнародної премії «Фургон року 2020» (IVOTY), а Ford Ranger був визнаний переможцем в категорії «Пікап року 2020» (IPUA).
Компанія Ford першою серед всіх виробників автомобілів двічі протягом одного року стала переможцем в категоріях IVOTY і IPUA - вперше таке сталося в 2013 році.
 
Під час урочистої церемонії, що проходила в м Ліон (Франція), нові моделі Transit Custom Plug-In Hybrid і Transit Custom EcoBlue Hybrid були оголошені переможцями престижної щорічної премії IVOTY на підставі колективного рішення журі, яке складалося з 25 журналістів профільних видань з 25 європейських країн.
 
Члени журі високо оцінили лінійку електрифікованих силових агрегатів, розроблених для модельного ряду вантажівок Transit Custom з гібридним приводом - вони допоможуть операторам знизити витрати на пальне, забезпечать можливість в'їзду в зони з обмеженим рівнем шкідливих викидів, а також дозволять створити практичні рішення, орієнтовані на потреби компаній , які прагнуть знизити рівень викидів і забезпечити дотримання цільових показників чистоти повітря.

За счет чего Ford получил сразу две награды в конкурсах «Фургон года» и «Пикап года» - Ford

Фургони Transit Custom Plug-In Hybrid і Transit Custom EcoBlue Hybrid з вантажопідйомністю 1 тонна, а також модель Transit EcoBlue Hybrid, який може перевозити 2 тонни, яка на нинішній церемонії отримала заохочувальний приз, входять в число 14 електрифікованих моделей, компанія Ford представить на території Європи до кінця 2020 року. Загалом, поки компанія Ford має в своєму активі шість перемог в міжнародному конкурсі IVOTY.

Ford Ranger, який є лідером за обсягами продажів серед пікапів в Європі * вразив 18-х членів журі ще потужнішим і більш економічним дизельним двигуном EcoBlue з робочим об'ємом 2,0 л, а також досконалими технологіями надання підтримки водієві, по що і отримав титул переможця премії IPUA вже другий рік поспіль.
 
«Наші нові моделі Transit Custom Plug-In Hybrid і EcoBlue Hybrid - оптимальні транспортні засоби, створені як раз вчасно: вони допомагають нашим клієнтам знижувати рівень витрат і обсяг шкідливих викидів, і одночасно дають їм можливість вирішувати проблеми, пов'язані з роботою в умовах сучасного ринку без погіршення показників практичності або обсягу корисного навантаження. А наш новий Ranger вже встановлює нові стандарти досконалості, рівня технологічного оснащення та ефективності в сегменті пікапів », - повідомив Ганс Шеп (Hans Schep), керівник відділу комерційних автомобілів компанії Ford of Europe.

Transit Custom Plug-In Hybrid, который способен двигаться с нулевым уровнем выбросов и одновременно позволяет не бояться дальних поездок, можно заряжать от обычной бытовой розетки. Его запас хода исключительно на электротяге по стандарту NEDC составляет до 56 км (35 миль). ** Передние колеса автомобиля приводятся в движение исключительно электродвигателем мощностью 92,9 кВт, который питается от литий-ионной батареи емкостью 13,6 кВт * ч. Отмечен многочисленными наградами 1,0-литровый бензиновый двигатель EcoBoost позволяет увеличить запас хода до более 500 км.

У побудованому за технологією «м'якого» гібрида силовий агрегат Transit Custom EcoBlue Hybrid замість стандартного генератора використовується інтегрований стартер / генератор з ремінним приводом, забезпечує відновлення і накопичення енергії при уповільненні автомобіля і заряджає літій-іонну батарею з напругою 48 В, що має повітряне охолодження . Збережена енергія використовується для генерування додаткового крутного моменту, і завдяки такій оптимізації робочого процесу додаткова економія пального в моделях з удосконаленими 2,0-літровими двигунами Ford EcoBlue становить до 8 відсотків.
 
 
У стандартну комплектацію нового Ford Ranger, що випускається у версіях кузова Regular Cab, Super Cab і Double Cab, входить система повного приводу і вдосконалена версія 2,0-літрового двигуна Ford EcoBlue, який забезпечує економію пального до 9% за умови його використання з новою 10-ступінчастою автоматичною трансмісією. У стандартний перелік систем надання підтримки водієві входить передаварійний механізм гальмування Pre-Collision Assist з системою виявлення перехожих Pedestrian Detection, а нові інструменти, наприклад бортовий модем FordPass Connect, сприяють підвищенню рівня комфорту і продуктивності.

За счет чего Ford получил сразу две награды в конкурсах «Фургон года» и «Пикап года» - Ford

До складу лінійки Ranger також входить новий Ranger Raptor - найпотужніша версія за весь період існування моделі. До особливостей Ranger Raptor, що приводиться в рух 2,0-літровим двигуном EcoBlue потужністю 213 л. С. з подвійним турбонаддувом, належать агресивний дизайн і унікальне шасі, розроблене підрозділом Ford Performance, оптимізовані характеристики якого забезпечують можливість швидкісного руху по бездоріжжю і дозволяють проїхати де завгодно.
 
«Вітаємо Ford з подвійним успіхом - отриманням міжнародних нагород« Фургон року 2020 »і« Пікап року 2020 »протягом одного року. Це чудове і цілком заслужене досягнення. Завдяки чіткій орієнтації на впровадження гібридних технологій, інженери Ford створили силовий агрегат з стійкими характеристиками, який гідно оцінять водії, що працюють в містах, на міжміських маршрутах і в сільській місцевості. Модифікації Transit Custom Plug-In Hybrid і Transit Custom EcoBlue Hybrid продемонстрували просто неймовірні властивості »- зазначив голова журі міжнародної премії« Фургон року »Джарлат Суїні (Jarlath Sweeney).

«При виборі переможця конкурсу 2020 члени журі в категорії пікапів віддали свої голоси за найпопулярніший в Європі пікап з вантажопідйомністю 1 тонна, - додав Суїні. - Ranger вже вдруге отримує цю нагороду: попередню перемогу автомобіль отримав в 2013 році, і за цей час нинішнє покоління автомобілів вийшла довгий шлях ».
 
Ford є лідером європейського ринку комерційних автомобілів: за станом на жовтень продажу Transit Custom з початку року склали 114 000 одиниць, що на 2,6% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Ranger - найпопулярніший пікап в Європі, за той же період було продано 43 300 екземплярів цієї моделі.