1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
27-30 травня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

В Україну приїхала найпросунутіша вантажівка в світі

news
Як стало відомо, в Україні прибув Mercedes-Benz Actros нового покоління, який ще називають самою "просунутою" Smart-вантажівкою в світі.
В Украину приехал самый "продвинутый" грузовик в мире - Actros

У новому Actros реалізовані 60 інновацій, деякі з яких з'явилися на вантажних автомобілях вперше в світі. Наприклад, Actros став першим в світі вантажівкою без дзеркал заднього виду - їх функцію тепер виконують відеокамери. З дебютом новинки Mercedes-Benz настільки високо підняв «планку» стандартів і рішень в вантажному сегменті, що поглянути на нього обов'язково варто.Mercedes-Benz Actros став першим в світі серійним автомобілем, де бічні дзеркала замінили відеокамерами. Система MirrorCam складається з двох зовнішніх відеокамер, вмонтованих в Г-образні елементи. На бічних стійках кабіни тепер розташовані 15-дюймові кольорові монітори (720х1920 пікселів), які транслюють зображення з камер. Притому, монітори мають дві зони бічного огляду, за подобою з традиційними дзеркалами.


Дисплеї, що замінили дзеркала, мають денний і нічний режими, можна регулювати їх яскравість і контрастність зображення. Ще один незаперечний плюс - це більший кут огляду в поворотах. Якщо традиційні бічні дзеркала в повороті показували зображення статично, то MirrorCam дозволяє бачити «хвіст» напівпричепа, «мертва зона» тут значно менше. Для ринків Європи система MirrorCam вже йде як стандартне обладнання. А звичайні дзеркала доступні як опція.


Ще одна світова новація - це повністю цифровий інтер'єр у нового Mercedes-Benz Actros. Більше ніяких торпедо і розсипи кнопок - все це вже в минулому. У новому Mercedes-Benz Actros є тільки два дисплея, в які вдалося інтегрувати всі необхідну інформацію і управління системами вантажівки.


Замість традиційного щитка приладів тепер цифровий 10-дюймовий монітор. На нього можна вивести різні комбінації приладів в зручній для водія формі. Хто звик бачити дві великі шкали (спідометр і тахометр) - будь ласка, за бажанням, можна вивести по центру тільки спідометр, збоку монітора відображення можна редагувати на свій розсуд.Mercedes-Benz Actros отримав і систему напівавтоматичного водіння Active Drive Assist. Вона дозволяє повністю покластися на автопілот на автобанах. Як повідомив AUTO-Consulting Глава Mercedes-Benz Trucks Штефан Бучер: «Ми вже розробили і відчуваємо вантажівки з більшим ступенем автономності, але нинішнє законодавство дозволяє запропонувати ринку тільки вантажівка 2-го рівня автономності».


Це далеко не всі нововведення, які з'явилися на новому поколінні Mercedes-Benz Actros. Він ще цілком заслужено претендує і на звання самого ефективного вантажівки. Але про все це українським перевізникам розкажуть вже зовсім скоро під час прем'єри новинки в Україні. Джерело http://www.autoconsulting.com.ua